pnfPOZNAJ NASZĄ FIRMĘ

Nasza firma powstała w 1993r.

Od blisko 25 lat zajmujemy się sprzedażą basenów poliestrowych, zadaszeń, osprzętu, akcesoriów i środków do utrzymania czystości. Dostarczane przez nas produkty i rozwiązania cechują się najlepszym stosunkiem parametrów oferowanych produktów do ceny.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi producentami w branży realizujemy zamówienia naszych klientów gwarantując zawsze najlepszą jakość wykonanych prac.

Naszą ofertę kierujemy do osób, które poszukują zaawansowanych technologicznie, dostosowanych do wymagań europejskich i łatwych w obsłudze urządzeń w atrakcyjnej cenie.

Taką strategię doceniło tysiące klientów w całej europie.

 

 

 

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma działa w branży basenowej już 25 lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam sprostać wymaganiom klienta.

RZETELNOŚĆ

Jesteśmy rzetelną firmą która chętnie wspiera i doradza nie tylko przed zakupem ale również po – nasi specjaliści są do waszej dyspozycji.

GWARANCJA JAKOŚCI

Najwyższa jakość wykonania produktów to największa satysfakcja klienta. Udzielamy 15 letniej gwarancji na szczelność niecki oraz 24 miesiące na pozostałe elementy.

PEWNOŚĆ DOBREGO ZAKUPU

Korzystając z naszej oferty otrzymujesz produkt wysokiej jakości co przekłada się na długoletnie działanie i niskie koszta eksploatacji.

INDYWIDUALIZM

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie z pełnym zaangażowaniem co pozwala nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

JAKOŚĆ OBSŁUGI

Jakość obsługi jest dla nas priorytetem, a szybkość reakcji najważniejsza. Zawsze możesz liczyć na wsparcie naszego konsultanta.